NUOMOS SĄLYGOS

AUTOMOBILIŲ NUOMOS SĄLYGOS

Automobilio rezervavimas
Rezervuoti galima mūsų tinklapyje, paskambinus telefonu ar elektroniniu paštu ir  sumokėjus avansa 20% nuomos kainos už visą laikotrapį, bet nemažiau kaip 35 Eur.

Minimalus nuomos laikotarpis
Minimalus automobilio nuomos laikotarpis – viena para arba viena darbo diena (nuo 8 val. iki 17 val. darbo dienomis).

Reikalingi dokumentai
Nuomininkas privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir galiojančią asmens tapatybės kortelę arba galiojantį LR pasą. Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti galiojantį pasą, kuriame duomenys apie asmenį yra parašyti lotyniškomis raidėmis.

Apmokėjimas ir užstatas
Už automobilio nuoma atsiskaitoma iškart prieš pasiimant. Taip pat sumokamas užstatas nuo 100 – 230 Eur, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto automobilio, kuris bus grąžintas Jums grąžinus automobilį be pažeidimų.

Bendrieji reikalavimai vairuotojams
Minimalus vairavimo stažas – dveji metai. 
Minimalus vairuotojo amžius – 21 metai.

Automobilio pristatymas arba paėmimas
Klientui pageidaujant, automobilį galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą, o pasibaigus nuomai, jį paimti. Šiai paslaugai reikia derintis atskirai.

Papildomas vairuotojas
Išnuomotą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir nuomininko pageidavimu į nuomos sutartį įtraukti papildomi vairuotojai. Vienas papildomas vairuotojas į sutartį įtraukiamas nemokamai. Papildomo vairuotojo paslauga kainuoja 10 Eur per parą kiekvienam sekančiam papildomam vairuotojui, bet ne daugiau kaip 100 Eur už visą nuomos laikotarpį. Nuomininkas, kurio vardu išnuomotas  automobilis, yra pagrindinis vairuotojas bei mokėtojas ir atsakingas asmuo už automobilį.

Automobilio draudimas
Visi automobiliai apdrausti KASKO ir transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimais. Automobilio dokumentai ir raktai nėra apdrausti.  Pametus automobilio raktus ar dokumentus mokama 350 Eur bauda.   Automobilio draudimas negalioja, jei su juo važiuojama per bekeles, sporto varžybose, mokoma vairuoti ir pan.

Nuomininko atsakomybė automobilio vagystės ar avarijos atveju
Nuomininko atsakomybė automobilio avarijos ar vagystės atveju yra 150 – 500 Eur (priklausomai nuo automobilio klasės).  Automobilio vagystės atveju, nuomininkas turi būtinai grąžinti UAB “Dalvikas”, išnuomoto  automobilio raktus ir dokumentus.

Rida ir šalys, į kurias galima važiuoti automobiliu
Nuomojantis automobilį taikomi ridos apribojimai iki 500 km per parą už kiekvieną papildomą km taikomas papildomas mokestis.  Dėl vykimo i kitas šalis reikia derinti atskirai.

Techninė pagalba
Automobiliams yra suteikiama nemokama techninė pagalba kelyje 24/7 LR teritorijoje.

Degalai
Automobiliai yra išnuomojami su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, Nuomininkas sumoka už trūkstamus degalus ir fiksuotą kuro pripildymo mokestį (baudą) – 20 Eur.


Vėlavimas grąžinti automobilį
Pavėlavus grąžinti automobilį numatytu laiku, už kiekvieną pavėluotą valandą klientas moką po 15 eur. Neįspėjus dėl vėlavimo papildomai mokama 50 Eur bauda.


Nenumatytos aplinkybės
Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, UAB “Dalvikas” pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją (dėl automobilio techninio gedimo ar autoįvykio), apie tai iš anksto informavus klientą.


Apribojimai Be atskiro raštiško leidimo neleidžiama išvažiuoti už Lietuvos Respublikos  teritorijos. Už savavališką išvykimą už LR teritorijos ribų yra taikoma 1200 Eur bauda. Draudžiama automobiliuose vartoti alkoholinius gėrimus, psichotropines medžiagas, rūkyti, vežti gyvūnus, vežti krovinius (tam nepritaikytais automobiliais) tempti kitus automobilius, dalyvauti sportiniuose automobilių renginiuose.